Makine qethese DSP - 5 ne 1

Produkt i ri

3 990 Lekë

shpërndaje

Lloji i TeheveInoks
Garancia1 vit
Orë pune60min

Makine rroje dhe qethese me 5 koka dhe funksione te ndryshme.

  1. Koke per rroje
  2. koke per qethje
  3. koke per qimet e hundes dhe vesheve
  4. koke per vetullat
  5. Koke per qimet e trupit

4 krehera me gjatesi te ndryshme 3, 6, 9, 12 mm
Perdoret me karikim
E disponueshme ne 3 ngjyra: Vishnje, e zeze dhe blu

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

Rregjistrohu për Newsletter

Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale