Blender Me Dy Gota Russell Hobbs 21350-56/RH

Produkt i ri

6 490 Lekë

Blender me dy gota Russell Hobbs 21350-56

Më shumë detaje

shpërndaje

Fuqia300 Watt
Lloji i TeheveÇeliku
Kapaciteti0.6 L

Blender me dy gota Russell Hobbs 21350-56

  • 2 gota te përfshira.
  • Tehe çeliku.
  • Kapaciteti i gotave plastike 0.6l.
  • Shumë praktike për të konservuar përzierjen e përgatitur.
  • Ideal për përgatitjen e salcave pureve etj.
  • Përdorim dhe pastrim i thjeshtë.
  • Fuqia 300W.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

Rregjistrohu për Newsletter

Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale