Blender Dore First Austria FA-5273

Produkt i ri

3 990 Lekë

shpërndaje

Nivelet e Shpejtësisë2 Nivele
Lloji i TeheveÇeliku

Grirëse perimesh, rrahëse vezësh apo kremi dhe blender dore, të gjitha në një pajisje.


  • 2 nivele shpejtësie.
  • Tehe çeliku që nuk ndryshken.
  • Grirëse perimesh.
  • Tel dhe gotë.
  • Blender shkop.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

Rregjistrohu për Newsletter

Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale