Shtrydhëse frutash Jack La Lanne's

Produkt i ri

9 790 Lekë

Shtrydhësja Jack La Lanne's është aksesori për të cilin ka nevojë kuzhina juaj.

Më shumë detaje

shpërndaje

Shtrydhësja Jack La Lanne's është aksesori për të cilin ka nevojë kuzhina juaj


Nxjerr 30% më shumë lëng se shtrydhëset e tjera.
Fuqia e motorit është 3600 rrotullime në minutë.
Përdoret për lëngje frutash, perimesh, kasata, salca të ndryshmë.
Pa qëruar, pa copetuar, frutat dhe perimet i vendos të plota sic janë.
Mbetjet që depozitohen në depozitën e pasme mund të shfrytëzohen për salca apo kek.
Pjesët e shtrydhëses çmontohen në pak sekonda dhe mund të lahen pa shumë mundim.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

Rregjistrohu për Newsletter

Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale