Zbritje! Shtrydhëse profesionale shege dhe portokalli - Ozdemir Zmadho

Shtrydhëse profesionale shege dhe portokalli - Ozdemir

Produkt i ri

17 990 Lekë

-5 000 Lekë

22 990 Lekë

100% metal (çelik + gizë)
100% profesionale
100% manuale
Gotë metalike për mosderdhjen e lëngut të shegës

shpërndaje

    30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

    Rregjistrohu për Newsletter

    Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale