Shtrydhëse Russell Hobbs 22700-56/RH 3 në 1

Produkt i ri

31 990 Lekë

Kurseni kohë, vend dhe para duke pasur në shtëpinë tuaj një pajisje me 3 funksione. Shtrydhni fruta, agrume dhe bëni smothie të shijshëm me shtrydhësen Russell Hobbs.

Më shumë detaje

shpërndaje

Fuqia800 Watt
Lloji i TeheveÇeliku
Kapaciteti0.7 L
Madhesia e Gypit75 mm

Kurseni kohë, vend dhe para duke pasur në shtëpinë tuaj një pajisje me 3 funksione. Shtrydhni fruta, agrume dhe bëni smothie të shijshëm me shtrydhësen Russell Hobbs.


Shtrydhni çdo lloj fruti dhe perimeje (të forta, të buta apo agrume).
Bëni smoothie apo salca të shijshme (e njëvlefshme me një blender të fuqishëm 800 W).
3 funksione në 1 pajisje -Shtrydhëse me centrifugim, shtrydhëse agrumesh, blender.
Depozita e lëngut përdoret si kanë për blenderin dhe duke i vendosur kapakun mund ta merrni me vete kudo.
Kapaciteti i gotes 700ml.
Grykë me diametër 75mm për të shtrydhur frutat pa i copëtuar.
Shmangni rrëmujën dhe pikat e lëngut mbi sipërfaqe duke rrotulluar gypin 180 gradë.
Tehe të fortë çeliku që nuk ndryshken.
2 pozicione çelesi: a) për të shtrydhur; b) për të përzierë.
Motor i fuqishëm 800 W.
Detaje inoksi për dizajn më tërheqës.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

Rregjistrohu për Newsletter

Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale