Blender Russell Hobbs 20230-56/RH Illumina

Produkt i ri

11 890 Lekë

Përzierja nuk ka qënë asnjeherë më e lehtë se sa tani me blenderin Russell Hobbs 20230-56/RH, çdo nivel shpejtësie ka një ngjyrë të caktuar.

Më shumë detaje

shpërndaje

Fuqia850 Watt
Nivelet e Shpejtësisë3 Nivele
Lloji i TeheveÇeliku te Veshur me Titanium
Kapaciteti1.5 L

Përzierja nuk ka qënë asnjeherë më e lehtë se sa tani me blenderin Russell Hobbs 20230-56/RH, çdo nivel shpejtësie ka një ngjyrë të caktuar.

 • 3 nivele shpejtësie + pulsim.
  • Niveli i parë: Pure.
  • Niveli i dytë: Smoothie.
  • Niveli i tretë: Supë.
  • Pulsim: Copëton edhe akullin.
 • Veshje inoksi tepër elegante.
 • Kanë me kapacitet 1.5 litra.
 • Tehe të veshur me titanium që hiqen dhe pastrohen lehtësisht.
 • Teknologji e avancuar përzierjeje.
 • Vend për sistemimin e kordonit.
 • Fuqia 850W.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

Rregjistrohu për Newsletter

Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale