Tostier & Zgarë (2 në 1) Zmadho

Tostier & Zgarë (2 në 1)

Produkt i ri

7 990 Lekë

Jo një Tostier i thjeshtë. Mund të hapet 180 gradë dhe të kthehet në një Zgarë të thjeshtë dhe shumë komode.
Mund të përgatisni në të jo vetëm vaktet e shpejta si Sandwich, tost etj, por edhe vaktet e rëndësishme si dreka dhe darka.

Më shumë detaje

shpërndaje

Jo një Tostier i thjeshtë. Mund të hapet 180 gradë dhe të kthehet në një Zgarë të thjeshtë dhe shumë komode.
Mund të përgatisni në të jo vetëm vaktet e shpejta si Sandwich, tost etj, por edhe vaktet e rëndësishme si dreka dhe darka.
Gatuani shëndetshëm me shumë pak ose aspak yndyrë produktet e mishit, peshkut, perimet etj. te pllakat qeramike që nuk ngjisin duke e graduar temperaturën sipas dëshirës.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

Rregjistrohu për Newsletter

Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale