Blender Russell Hobbs 22250-56 Explore

Produkt i ri

6 990 Lekë

Blender Russell Hobbs 22250-56 Explore dhe gjithë rrëmuja në kuzhinën tuaj nuk është më. Përgatisni supë, smoothie, ushqim për bebe dhe shumë gatime të tjera vetëm duke bërë një rrotullim të çelësit.

Më shumë detaje

shpërndaje

Fuqia500 Watt
Nivelet e Shpejtësisë2 Nivele
Lloji i TeheveÇeliku
Kapaciteti1.5 L

Blender Russell Hobbs 22250-56 Explore dhe gjithë rrëmuja në kuzhinën tuaj nuk është më. Përgatisni supë, smoothie, ushqim për bebe dhe shumë gatime të tjera vetëm duke bërë një rrotullim të çelësit.


Kanë 1.5 litra.
Tehë çeliku që nuk ndryshken me skaje të dhembëzuara për grirje deri në bluarje pa shumë mundim.
2 nivele shpejtësie dhe pulsim.
Mini-kapak që hiqet lehtësisht për të shtuar përbërës gjatë procesit.
Vend për të sistemuar kordonin.
Fuqia 500W.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

Rregjistrohu për Newsletter

Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale