Blender Russell Hobbs RH Aura Chop & Blend

Produkt i ri

7 990 Lekë

Vendosni fruta apo perime dhe erëzat tuaja të preferuara në blenderin Russell Hobbs RH Aura Chop & Blend dhe bëni salca të shijshme kremoze me vetëm 1 buton.

Më shumë detaje

shpërndaje

Fuqia350 Watt
Kapaciteti1.2 L
Garancia2 Vjet

Vendosni fruta apo perime dhe erëzat tuaja të preferuara në blenderin Russell Hobbs RH Aura Chop & Blend dhe bëni salca të shijshme kremoze me vetëm 1 buton.


Tehe të dizenjuar për të copëtuar dhe grirë në imtësi perimet apo frutat.
Tehe të përshtatshëm për të grirë dhe akull.
Fuqia 350 W.
Tehe me teknologji unike: a) nuk kanë mëaja të mprehta b) kapin dhe grijnë të gjithë përbërësit
2 tasa me kapacitet nga 1200 ml: a) të përshtatshëm për të depozituar me lehtësi salcat apo smoothie-t b) baza gome që mund të përdoren edhe si kapak
Garancia 2 vjet

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

Rregjistrohu për Newsletter

Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale