Clever Cutter 6 Në 1

Produkt i ri

2 490 Lekë

shpërndaje

Lloji i TeheveÇeliku

Lehtësoni punën në kuzhinën tuaj duke prerë, grirë dhe copëtuar me Clever Cutter 6 në 1.

 • Zëvendësoni thikat dhe grirëset e tjera duke kursyer vend.
 • Tehe çeliku që nuk ndryshken, të përshtatshem për cdo lloj fruti apo perimeje.
 • Produkt inovator dhe shumë cilësor.
 • Thikë me 6 funksione dhe njëkohësisht mini-dërrase prerëse.
 • Copëton dhe pret në feta në pak sekonda.
 • Dorezat ergonomike e bejnë të lehtë për t'u mbajtur dhe përdorur.
 • Reduktoni rrëmujën në kuzhinën tuaj.
 • Kunjë sigurie për t'a mbajtur të mbyllur kur nuk e përdorni.
 • Hapet shumë ne rastet kur doni të prisni fruta apo perime të medha, por behët e vogel përsëri për të mos zënë vend në sirtar.
 • Mund të lahet në lavastovilje.
 • Përdoret edhe si hapëse shishesh.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

Rregjistrohu për Newsletter

Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale