Grirëse Russell Hobbs Desire 20320-56

Produkt i ri

4 990 Lekë

Harrojini thikat dhe dërrasat prerëse, grirësja Russell Hobbs në kuzhinën tuaj është zëvendësuesi perfekt.

Më shumë detaje

shpërndaje

Fuqia200-380 Watt
Lloji i TeheveÇeliku
Kapaciteti0.5 L
Lloji i TasitQelqi

Harrojini thikat dhe dërrasat prerëse, grirësja Russell Hobbs në kuzhinën tuaj është zëvendësuesi perfekt.


Fuqia 200-380 W.
Tas me kapacitet 500 ml.
Tas prej qelqi.
Kapaku për tasin përfshihet në paketim.
Tehe universale prej çeliku të pandryshkshëm, të përshtatshëm për çdo lloj ushqimi.
Dizajn i kuq me detaje të zeza.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

Rregjistrohu për Newsletter

Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale