Kafe Filtër KMix

Produkt i ri

14 990 Lekë

Nëse jeni adhurues i kafesë, kjo makineri është zgjidhja juaj!

Më shumë detaje

shpërndaje

Nëse jeni adhurues i kafesë, kjo makineri është zgjidhja juaj! Pini kafe sa të dëshironi pa u shqetësuar për problemet shëndetësore, sepse kjo pajisja e kafes filtër Kenwood ju ofron kafe te shëndetshme me shije dhe efekt të paparë!

Pjesën e filtrit mund ta hiqni dhe ta lani kur lehtësisht kur të dëshironi.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

Rregjistrohu për Newsletter

Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale