Shtrydhëse Profesionale Shege Dhe Portokalli

Produkt i ri

11 990 Lekë

-6 000 Lekë

17 990 Lekë

Shtrydhëse profesionale për shegë dhe portokall
Shtrydh në mënyrë mekanike
Materiali 100% metal (çelik & gizë)
Merrni lëngun më natyral nga shega dhe portokalli vetëm me dy lëvizje
Është e thjeshtë në përdorim
Mjafton ta ndani frutin përgjysëm dhe ta vendosni në shtrydhese

shpërndaje

    30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

    Rregjistrohu për Newsletter

    Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale