Nicer Dicer - Grires multifunksional Zmadho

Nicer Dicer - Grires multifunksional

Produkt i ri

1 990 Lekë

Grirësi perfekt për amvisat, pajisja multi-funksionale më e dobishme për kuzhinën tuaj.

 Qërues
Prerëse në forma dhe madhësi të ndryshme
Tehe çeliku dhe inoksi
Enë 1.5 L me njësi matëse
Rende

shpërndaje

    30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

    Rregjistrohu për Newsletter

    Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale