Pizza Pan – Tavë Elektrike

Produkt i ri

3 290 Lekë

Tava elektrike është e përshtatshme jo vetëm për te bere pica, por edhe për gatime të tjera tave.

Më shumë detaje

shpërndaje

Fuqia1500 Watt
Diameter38 cm
Temperatura Maksimale240 °C

Tava elektrike është e përshtatshme jo vetëm për te bere pica, por edhe për gatime të tjera tave.


Diametër: 38 cm
Termostat i rregullueshëm.
Temperatura maksimale: 240 °C.
Me 5 nivele gradimi.
Fuqia: 1500 W.
Material shumë cilesor që nuk ngjit.
Me kapak qelqi.
Kursen energji dhe është shumë e lehtë për t'u pastruar.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

Rregjistrohu për Newsletter

Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale