Blender DSP 2në1

KJ2003

Produkt i ri

5 490 Lekë

Pajisje DSP me 2 funksione: Blender dhe grirëse farash.

shpërndaje

Fuqia350 Watt
Nivelet e Shpejtësisë2 Nivele
Lloji i TeheveInoks
Kapaciteti1.5 L
Garancia1 vit
Lloji i TasitQelqi
Pesha3 Kg
MaterialiMetal
Permasat22cm x 42cm x 22cm

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

Rregjistrohu për Newsletter

Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale