Brumatrice DSP - 5 L Zmadho

Brumatrice DSP - 5 L

KM3007

Produkt i ri

13 990 Lekë

shpërndaje

Fuqia1200 Watt
HelikatInoks
Nivelet e Shpejtësisë5 Nivele
Numri i Helikave3 Helika
Kapaciteti5 L
Garancia1 vit
Lloji i TasitInoks

Pajisje DSP me kapacitet 5 Litra dhe fuqi 1200 Watt qe pergatit brumin. Eshte e pajisur me 3 helika per t'iu pershtatur llojeve te ndryshme te brumit, nga me i buti tek me i forti.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

Rregjistrohu për Newsletter

Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale