Multi Cooker Dixhitale Montecasa Premium + Liber Gatimi

Multicooker

Produkt i ri

6 990 Lekë

-3 000 Lekë

9 990 Lekë

® E vetmja Tenxhere Origjinale Italiane me kazanin qeramikë që as nuk ngjit dhe as nuk gërvishet ®

Më shumë detaje

shpërndaje

Fuqia1000 Watt
BazamentiI rrumbullakët
Kapaciteti5 & 6 L.
Garancia6 muaj

Tenxhere Multi-Cooker MONTECASA PREMIUM

  • Ushqimi nuk do t'ju digjet më asnjëherë, sepse teknologjia e Montecasa Premium bën të mundur fikjen automatike kur ushqimi është gati.
  • Të skuqura, të ziera, të pjekura etj... Të gjitha mund t'i bëni te tenxherja Montrcasa Premium, sepse ka 18 programe gatimi.
  • Mund të gatuani vetëm për veten tuaj ose për të gjithë familjen e madhe, sepse kazani i Montecasa Premium është plot 6 Litra.
  • Nuk është më e nevojshme të gatuani në ballkon apo të vuani nga zhurma e aspiratorit, sepse kjo tenxhere e mrekullueshme nuk e nxjerr avullin dhe aromat e pakëndshme jashtë saj.
  • Tani nuk do t'ju duhet të nxitoni për të bërë gjellën, sepse tenxherja Montecasa Premium është më e shpejta në botë, duke e bërë çdo gatim gati në pak minuta.
  • Do ikni ne punë në mëngjes dhe prisni miq në drekë? Tenxherja Montecasa përsëri e ka zgjidhjen per ju! Ju mund ta programoni tenxheren që në darkë për të filluar punë të nesërmen në orën që dëshironi.
  • Gatuani: Pilaf/Rizoto, kocka mishi, pulë, mish, peshk, supë, gjellë, makarona, qull, pica, fasule, kek, të skuqura, Barbeque, kos, të pjekura, zgare etj.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

Rregjistrohu për Newsletter

Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale