Thekese buke DSP - 780 W

KC2002

Produkt i ri

2 590 Lekë

shpërndaje

Fuqia780 Watt
Garancia1 vit

Thekese buke DSP ngjyre portokalli. 

Koha e pergatitjes 1-2 minuta

Sistem vetepastrues qe nuk lejon bllokimin nga therrimet

Materili inoks

Ka funksion anullimi dhe ngrohje

Funksioni i mbylljes automatike, i cili aktivizohet nëse buka eshte gati dhe ju nuk e keni fikur

Gradim sipas deshires dhe kontroll elektronik 

Mbyllje automatike dhe dalje e fetes se bukes automatikisht.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

Rregjistrohu për Newsletter

Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale