Ibrik DSP - KK1008

KK1008

Produkt i ri

2 990 Lekë

shpërndaje

Fuqia1370 Watt
Garancia1 vit
MaterialiInoks

Ibrik DSP me fuqi 1370 Watt.

Material prej inoksi me kapacitet 1.2 Litra.

Shpejtesia e ngrohjes 4-6 minuta.Fiket automatikisht kur perfundon zierjen e ujit

Mund te rrotullohet se bashku me kordonin deri ne 360 grade

Materiali i ibrikut Stainless Steel, celik/inoks

Ngjyre silver me te zeze. Me ndarje ml dhe litra qe ju ofron mundesine te llogarisni sasine e deshiruar te ujit qe doni te zieni

Mund te beni caj, kafe apo cdo gje qe deshironi. Me filter te levizshem per filtrimin e ujit 

Buton ndezes on/off. Nje elektroshtepiake shume e domosdoshme ne kuzhinen tuaj

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

Rregjistrohu për Newsletter

Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale