Blender Dore DSP - KM1001

KM1001

Produkt i ri

1 990 Lekë

shpërndaje

Fuqia170 Watt
Nivelet e Shpejtësisë1 Nivel
Lloji i TeheveInoks
Garancia1 vit
MaterialiPlastike

Blender dore i markes DSP modeli KM1001

Me fuqi 170W per nje miksim te mire te produkteve tuaja

Me prerese mjaft cilesore çelik dhe inoks i dyfishte

Me nje nivel shpejtesie dhe tension 220V - 50Hz

Per miksime me vlera ushqyese qe nuk duhet te mungojne ne tryezen tuaj

Salca te shijshme dhe te kombinuara mire me ushqimet e tjera

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

Rregjistrohu për Newsletter

Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale