Tost dhe Zgare DSP - KB1002

KB1002

Produkt i ri

4 990 Lekë

shpërndaje

Fuqia1400 Watt
Garancia1 vit
PllakaQeramike

Grille e markes DSP modeli KB1002

Ngjyre silver, praktike dhe e thjeshte ne perdorim

Me fuqi 1400W dhe voltazh 220-240V

Hapet dhe mbyllet lehtesisht deri ne 90 grade.

Gati per t'u perdorur kur ndizet drita treguese.

Me butonin per te zgjedhur temperaturen e deshiruar.

Pllakat e pjekjes kane veshje te cilat nuk lejojne qe ushqimi te ngjitet.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

Rregjistrohu për Newsletter

Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale