Friteze me ajer DSP - 2.6 L KB2020 Zmadho

Friteze me ajer DSP - 2.6 L

KB2020

Produkt i ri

9 990 Lekë

shpërndaje

Fuqia1350 Watt
Kapaciteti2.6 L
Garancia1 vit

Ushqimet e preferuara tani mund t'i konsumoni sa te deshironi, pa patur friken e kolesterolit. 

Kjo friteze me ajer ben te mundur gatimin e patateve te skuqura pa vaj, produktet e mishit etj.

Kapaciteti 2.6 Litra dhe fuqia 1350 Watt.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

Rregjistrohu për Newsletter

Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale