Friteze me ajer DSP - 5 L

KB2031

Produkt i ri

12 990 Lekë

shpërndaje

Fuqia1800 Watt
Kapaciteti5 L
Garancia1 vit

Friteze me ajer per ushqime pa yndyre. Skuq e ane te ajrit patate, veze, prodhime mishi etj.

Ka kapacitet 5 Litra dhe fuqi 1800 Wat.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

Rregjistrohu për Newsletter

Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale