Kombinat DSP 3 ne 1 - Kj3001

KJ3001

Produkt i ri

5 990 Lekë

shpërndaje

Food Processor DSP KJ3001 multifunksional, 3 ne 1.

Paketimi permban Thika dhe rende ne frma te ndryshme.

Kete pajisje mund ta perdorni si shtrydhese portokallesh, me 5 grirese ne forma te ndryshme per perimet dhe frutat si dhe per pregritjen e pureve dhe kremrave te ndryshem.

Pastrohet dhe montohet lehtesisht.

Pjesa e jashtme eshte plastike, motori eshte material i paster bakri dhe pjeset e thikave dhe grireses jane inoks.

Fuqia 150 W

Permasat 18 x 21 x 40 cm

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

Rregjistrohu për Newsletter

Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale