Tigan Dessini Double-Pan

Produkt i ri

3 490 Lekë

Tiganin Desinni mund ta perdorni per te bere gatime te panumerta te skuqura apo zgare. Nder to mund te numerojme: Veze, kofshe pune, pule te plote, mish te skuqur ose zgare, peshk, qofte, pica, salcice, kokoshka, bugace, patate etj.

Më shumë detaje

shpërndaje

Nuk ngjit dhe nuk gervishet!

Madhesia 36, 40 cm

Pllaka magnetike qe i mban bishtat te mbyllur.

Kthehet nga te dy krahet per pjekje.

Llastike qe nuk lejon derdhjen e ushqimeve.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

Rregjistrohu për Newsletter

Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale