Tenxhere Multicooker MONTECASA

Produkt i ri

5 990 Lekë

-1 500 Lekë

7 490 Lekë

DHURATE:

  1. Recetat e gatimit
  2. Sita e gatimeve me avull

Më shumë detaje

shpërndaje

Tenxhere Elektrike Montecasa

Per gatime te shpejta dhe te shijshme.

Mund te gatuani cdogje, supe, rizoto, mish, peshk dhe gjelle te ndryshme.

Kapaciteti: 6 Litra

Fuqia: 1000 Watt

Voltazhi: 220 V

Frekuenca: 50 hz

Diametri: 22cm

Presioni maksimal: 90kpa (Kilo Paskal)

Kunder ngjitjes se ushqimit.

Deri ne 10 programe gatimi.

Strukture e mbyllur plotesisht, ushqimi qendron pa levizur dhe gatuhet natyrshem.

Mbrojtje e sigurise per mbinxehjen.

Pajisje e lirimit te presionit.

Kontroll i sistemit kompjuterik.

I lehte ne perdorim, butonat e menuse te pershtatshme per gatime te ndryshme.

Kursim i energjise dhe efikasitet te larte.

Mban te ngrohte ushqimin dhe pas perfundimit te gatimit, ne temperature 70-80 grade celcius.

Gatimi me presion ruan shijen dhe vlerat ushqyese.

Ekrani elektronik tregon kohen e cdo proces gatimi pa qene e nevojshme prezenca juaj gjate gjithe kohes.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

Rregjistrohu për Newsletter

Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale