Pajisje Buke DSP

Produkt i ri

11 990 Lekë

-3 000 Lekë

14 990 Lekë

Pajisje buke DSP me më shumë programe se gjithë të tjerat!
Pajisja ideale për të bërë bukë të shijshme si nga duart e gjyshes.

Kurseni para dhe kohë

Më shumë detaje

shpërndaje

Pajisje buke DSP.

Gjithashtu ju mund të përgatisni në të edhe:

Bukë pa gluten, Brumë për Briosh, Lloje të ndryshme bukësh edhe pa gluten, Kulaç, Brumë për pica, Kek, Reçel, Pasta, Kos etj.

  • Kapacitet 1.5 Litra
  • Bukë 500 - 1000 gr.
  • Kazan vertikal me 1 helikë për të zënë brumin.
  • 19 programe për të gatuar ushqime të ndryshme brumi.
  • Programim për gatim të mëvonshëm deri në 15 orë.
  • Ruajtje deri në 10 min e proçesit në rast ndërprerje energjie.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

Rregjistrohu për Newsletter

Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale