Zbritje! Shtrydhese agrumesh manuale + Gote Zmadho

Shtrydhese agrumesh manuale + Gote

Produkt i ri

6 990 Lekë

-5 000 Lekë

11 990 Lekë

shpërndaje

Shtrydhese metalike manuale er agrumet. Mund te shtrydhni portokall, shege, limon, qitro etj. 

Rekomandohet vetem per perdorim shtepiak. 

Materiali: Gize dhe celik

Gote inoksi ekstra

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

Rregjistrohu për Newsletter

Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale