Zanetti - Smart Multicooker + Dhurate

Produkt i ri

11 994 Lekë

-40%

19 990 Lekë

Zanetti nuk është luks, është një domosdoshmëri!

Më shumë detaje

shpërndaje

Për herë të parë në Shqipëri, vjen teknologjia më e fundit e tenxheres Multicooker me Menunë Touchscreen (me prekje).

Tenxherja Zanetti zëvendeson sobën, furrën, tiganin, tenxheret me presion, tenxheret Slowcooker, mikrovalën dhe çdo gjë!

Italiane e cilësisë më të lartë, me një klas energjie A+++ që kursen energjinë elektrike.

Për herë të parë një kuzhinier i vërtetë i vakteve tuaja, krahu juaj i djathtë në kuzhinë.

18 programe ne nje pajisje te vetme.

Kazan 6 Litra.

Ne paketim perfshihet:

  1. Sita e gatimit me avull.

  2. Recetat dhe manuali ne shqip.

  3. Nje nga Dhuratat ne foto:

   • Blender dore
   • Tostiere
   • Xhezve elektrike
   • Set garuzhdesh
   • Zierese vezesh inoksi
   • Tave Furre
   • Termues ushqimi elektrik
   • Batanije elektrike
   • Ibrik Elektrik
   • Tigan Guri
   • Pastrues Pushi per rrobat, etj.

3 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

Rregjistrohu për Newsletter

Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale