Tigan origjinal me veshje guri JIO

Produkt i ri

2 490 Lekë

Tigan super cilesor me veshje guri dhe bisht druri.

Nuk ngjit dhe shume i veshtire per t'u gervishur.

Permasa 24 cm.

shpërndaje

    30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

    Rregjistrohu për Newsletter

    Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale