Shtrydhëse Frutash Kenwood – JE 850 Zmadho

Shtrydhëse Frutash Kenwood – JE 850

Produkt i ri

27 990 Lekë

Motorr i sigurt i fuqishëm 1500W: Rezultat i mahnitshëm.
Teknologjia Apex (Advanced pulp extractor): Kjo teknologji konsiston në heqjen e avancuar të mbetjes që ngelet nga shtrydhja.
Gypi metalik XXL: tub Extra Large prej metali, i cili mundëson futjen e gjithë frutave si psh. molla, banania etj, pa qenë nevoja t’i prisni.

Më shumë detaje

shpërndaje

Fuqia1500 Watt
Nivelet e Shpejtësisë2 Nivele
Lloji i GypitMetalik
Madhesia e GypitXXL

2 shpejtësi: 2 nivele të ndryshme shpejtësie të përshtatshme për fruta dhe perime të forta dhe të buta.
Rubinet Anti-Rrjedhës: Përjashton mundësinë e derdhjes së lëngut, pasi keni hequr gotën, duke qenë kështu komod për pastërtinë.
Fuqia: 1500 W.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

Rregjistrohu për Newsletter

Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale