Shtrydhëse Frutash Kenwood – JE720

Produkt i ri

15 990 Lekë

Teknologjia Apex (Advanced pulp extractor): Kjo teknologji konsiston në heqjen e avancuar të mbetjes që ngelet nga shtrydhja.

2 shpejtësi: 2 nivele të ndryshme shpejtësie të përshtatshme për fruta dhe perime të forta dhe të buta.

Më shumë detaje

shpërndaje

Fuqia800 Watt
Nivelet e Shpejtësisë2 Nivele
Lloji i GypitMetalik
Madhesia e GypitXXL

Gypi metalik XXL: tub Extra Large prej metali, i cili mundëson futjen e gjithë frutave si psh. molla, banania etj, pa qenë nevoja t’i prisni.
Rubinet Anti-Rrjedhës: Përjashton mundësinë e derdhjes së lëngut, pasi keni hequr gotën, duke qenë kështu komod për pastërtinë.
Ngjyra: E bardhë.
Fuqia: 800 W.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

Rregjistrohu për Newsletter

Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale