Shtrydhëse Frutash Kenwood JE 880

Produkt i ri

37 990 Lekë

Lëngje të freskët në vetëm pak minuta me shtrydhesen Kenwood JE 880. Motorr i sigurt i fuqishëm 2000W: Rezultat i mahnitshëm.
Teknologjia Apex (Advanced pulp extractor): Kjo teknologji konsiston në heqjen e avancuar të mbetjes që ngelet nga shtrydhja.
2 shpejtësi: 2 nivele të ndryshme shpejtësie të përshtatshme për fruta dhe perime të forta dhe të buta.

Më shumë detaje

shpërndaje

Fuqia2000 Watt
Nivelet e Shpejtësisë2 Nivele
Lloji i GypitMetalik
Madhesia e GypitXXL

Gypi metalik XXL: tub Extra Large prej metali, i cili mundëson futjen e gjithë frutave si psh. molla, banania etj, pa qenë nevoja t’i prisni.
Rubinet Anti-Rrjedhës: Përjashton mundësinë e derdhjes së lëngut, pasi keni hequr gotën, duke qenë kështu komod për pastërtinë.
Ngjyra: Gri metal.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

Rregjistrohu për Newsletter

Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale