Shtrydhëse agrumesh GTM- 8101 Zmadho

Shtrydhëse agrumesh GTM- 8101

Produkt i ri

1 990 Lekë

Shtojini mëngjesit tuaj një gotë lëng portokalli të sapo shtrydhur, mund ta pergatisni në pak minuta me shtrydhësen e agrumeve Fuego.

Më shumë detaje

shpërndaje

Fuqia25 Watt
Nivelet e Shpejtësisë1 Nivel
Kapaciteti1 L

Shtojini mëngjesit tuaj një gotë lëng portokalli të sapo shtrydhur, mund ta pergatisni në pak minuta me shtrydhësen e agrumeve Fuego.


Nuk zë vend.
Fuqia 25 W.
Kapaciteti 1 litër.
Pastrohet lehtësisht.
Me 1 nivel shpejtësie.
Ngjyra: E bardhë dhe gri.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

Rregjistrohu për Newsletter

Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale