Shtrydhëse agrumesh GTM- 8115

Produkt i ri

2 990 Lekë

Shtojini mëngjesit tuaj një gotë lëng portokalli të sapo shtrydhur, mund ta pergatisni në pak minuta me shtrydhësen e agrumeve Fuego.

Më shumë detaje

shpërndaje

Fuqia40 Watt
Nivelet e Shpejtësisë1 Nivel
Kapaciteti1.2 L

Shtojini mëngjesit tuaj një gotë lëng portokalli të sapo shtrydhur, mund ta pergatisni në pak minuta me shtrydhësen e agrumeve Fuego.


Nuk zë vend.
Fuqia 40 W.
Kapaciteti 1.2 litra.
Pastrohet lehtësisht.
Mund të lahet në lavastovilje.
Me 1 nivel shpejtësie.
Ngjyra: Gri dhe e zezë.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

Rregjistrohu për Newsletter

Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale