Shtrydhëse Agrumesh Russell Hobbs 22760-56 Classics Zmadho

Shtrydhëse Agrumesh Russell Hobbs 22760-56 Classics

Produkt i ri

5 990 Lekë

Zgjohuni në mëngjes më një gotë lëng të freskët portokalli, pa mund dhe shumë lehtë me shtrydhësen e agrumeve Russell Hobbs 22760-56 Classics.

Më shumë detaje

shpërndaje

Fuqia60 Watt

Zgjohuni në mëngjes më një gotë lëng të freskët portokalli, pa mund dhe shumë lehtë me shtrydhësen e agrumeve Russell Hobbs 22760-56 Classics.


2 kone lehtësisht të ndryshueshëm.
Konet rrotullohen automatikisht.
Funksion ndërrimi automatik i kahut të rrotullimit.
Vend për sistemimin e kordonit.
Dizajn elegant inoksi me detaje të zeza.
Fuqia 60W.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

Rregjistrohu për Newsletter

Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale