Thekëse Buke Kenwood KMix

Produkt i ri

8 490 Lekë

Dizajni elegant me ngjyra i thekëses Kenwood kMix, do të duket perfekt në ambientin e kuzhinës suaj!
Thekësja kMix me sistemin e thekjes dhe ngrohjes në të njëjtën kohë do t’ju sigurojë një mëngjes të mrekullueshëm për të gjithë familjen.
Zgjidhni ngjyrën tuaj të preferuar!

shpërndaje

    30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

    Rregjistrohu për Newsletter

    Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale