Thekese Buke Kenwood TTM450

Produkt i ri

6 490 Lekë

Dizajni elegant prej metali i thekëses TTM450, do të duket perfekt në ambientin e kuzhinës suaj! Thekësja Scene me sistemin e thekjes dhe ngrohjes në të njëjtën kohë do t’ju sigurojë një mëngjes të mrekullueshëm për të gjithë familjen.


Leva e lëvizshme (Për të hequr me lehtësi edhe pjesët më të vogla)
Sistem përqëndrimi (Thek në mënyrë të njëtrajtshme bukën e hollë dhe të trashë)

Më shumë detaje

shpërndaje

Pesha1.63 Kg
MaterialiCelik

Vend për kordonin (Hapësirë poshtë tostit për të rrotulluar kordonin sipas gjatësisë dhe hapësirës së kuzhinës)
Tabaka për thërrimet (E lëvizhme për lehtësi në pastrim)
Zgarë për një ngrohje sipërfaqësore (Mekanizëm i thjeshtë për të ngrohur bukën)
Fuqia: kg
Materiali: Çelik i pandryshkshëm
Ngjyra: Metal
Pesha: 1.63

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

Rregjistrohu për Newsletter

Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale