Thekese Buke Kenwood TTM470

Produkt i ri

8 490 Lekë

Dizajni elegant prej metali i thekëses TTM470, do të duket perfekt në ambientin e kuzhinës suaj!
Thekësja Scene mund të thekë 4 feta buke në të njëjtën kohë, duke iu siguruar një mëngjes të këndshëm për të gjithë familjen.

Më shumë detaje

shpërndaje

Fuqia1500 Watt
Pesha2.75kg
MaterialiCelik
Permasat19.7cm x 17cm x 43.5cm

Leva e lëvizshme (Për të hequr me lehtësi edhe pjesët më të vogla)


  • Sistem përqëndrimi (Thek në mënyrë të njëtrajtshme bukën e hollë dhe të trashë)
  • Zgarë për një ngrohje sipërfaqësore (Mekanizëm i thjeshtë për të ngrohur bukën)
  • Tabaka për thërrimet (E lëvizhme për lehtësi në pastrim)
  • Vend për kordonin (Hapësirë poshtë tostit për të rrotulluar kordonin sipas gjatësisë dhe hapësirës së kuzhinës)
  • Përmasat (cm): 19.7 x 17 x 43.5
  • Fuqia: 1500W
  • Pesha: 2.75kg
  • Materiali: Çelik i pandryshkshëm
  • Ngjyra: Metal

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

Rregjistrohu për Newsletter

Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale