Thekese Buke Kenwood TTP220

Produkt i ri

5 990 Lekë

Pavarësisht stilit tuaj, Kenwood ka padyshim tostin e duhur për ju.
Thekësja TTP220 ka opsionet e ngrohjes, thekjes, rinxehjes, shkrirjes së akullit dhe anulimit të proceseve.

Më shumë detaje

shpërndaje

Fuqia800 Watt
Pesha1.36kg
MaterialiPlastike
Permasat18cm x 32cm x 17cm
  • Vend për kordonin (Hapësirë poshtë tostit për të rrotulluar kordonin sipas gjatësisë dhe hapësirës së kuzhinës)
  • Tabaka për thërrimet (E lëvizhme për lehtësi në pastrim)
  • Zgarë për një ngrohje sipërfaqësore (Mekanizëm i thjeshtë për të ngrohur bukën)
  • Peek & View ™ (Përdor levën për të parë sa është thekur buka, pa e anuluar procesin)
  • Përmasat (cm): 18  x 32 x 17
  • Fuqia: 800W
  • Pesha: 1.36kg
  • Materiali: Plastike
  • Ngjyra: Bardhë

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

Rregjistrohu për Newsletter

Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale