Thekese Buke Kenwood TTP230

Produkt i ri

6 490 Lekë

Thekësja Kenwood TTP230 me një dizajn të thjeshtë dhe elegant nga True Collection.
Kjo thekëse ka opsionet e ngrohjes, thekjes, rinxehjes, shkrirjes së akullit dhe anulimit të proceseve.

Më shumë detaje

shpërndaje

Fuqia1500 Watt
Pesha1.85 kg
MaterialiPlastike
Permasat18cm x 42cm x 17cm
  • Vend për kordonin (Hapësirë poshtë tostit për të rrotulluar kordonin sipas gjatësisë dhe hapësirës së kuzhinës)

  • Tabaka për thërrimet (E lëvizhme për lehtësi në pastrim)
  • Zgarë për një ngrohje sipërfaqësore (Mekanizëm i thjeshtë për të ngrohur bukën)
  • Peek & View ™ (Përdor levën për të parë sa është thekur buka, pa e anuluar procesin)
  • Përmasat (cm): 18  x 42 x 17
  • Fuqia: 1500W
  • Pesha: 1.85 kg
  • Materiali: Plastike
  • Ngjyra: Bardhë

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

Rregjistrohu për Newsletter

Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale