Shtrydhëse Agrumesh Russell Hobbs 22890-56 Explore

Produkt i ri

3 890 Lekë

Zgjohuni në mëngjes më një gotë lëng të freskët portokalli, pa mund dhe shumë lehtë me shtrydhësen e agrumeve Russell Hobbs 22890-56 Explore.

Më shumë detaje

shpërndaje

Kapaciteti1 L

Zgjohuni në mëngjes më një gotë lëng të freskët portokalli, pa mund dhe shumë lehtë me shtrydhësen e agrumeve Russell Hobbs 22890-56 Explore.


Kanë transparente me kapacitet 1 litër.
Përfshihen në paketim 2 kone: Koni i madh për portokalle ose qitro, koni i vogël për limona.
Pjesë lehtësisht të çmontueshme të cilat lahen edhe në lavastovilje.
Konet rrotullohen vetë në të dyja drejtimet.
Vend për të sistemuar kordonin.
Kapak transparent plastik.<

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

Rregjistrohu për Newsletter

Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale