Tigan Me Veshje Guri Zmadho

Tigan Me Veshje Guri

Produkt i ri

2 490 Lekë

Tigan shumë cilesor me veshje guri cili nuk duhet të mungojë në kuzhinën tuaj.


  • Përgatisni gatime të shpejta dhe me shumë shije.
  • Veshja e gurit nuk lejon ushqimet të ngjisin gjatë procesit të gatimit.
  • Kapaku është prej alumini dhe ka 3 vrima të vogla për nxjerrjen e avullit në masën e duhur.

shpërndaje

    30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

    Rregjistrohu për Newsletter

    Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale