Blender Dore 20210-56/RH Illumina

Produkt i ri

8 590 Lekë

https://youtu.be/yj4M39j0Ri0

Më shumë detaje

shpërndaje

Fuqia700 Watt
Nivelet e Shpejtësisë4 Nivele
Lloji i TeheveÇeliku te Veshur me Titanium
Kapaciteti1 L

Kuzhina juaj ka nevojë vetëm për blenderin e dorës Russell Hobbs.


  • 4 nivele shpejtësie.
  • Shkop çeliku që nuk ndryshket dhe tehe celiku të veshur me titanium.
  • Indikator drite qe ndryshon e varesi te 4 nivele te shpejtesise (Cdo nivel i korrespondon nje lloji te caktuar ushqimi).

Niveli i parë: Supë.

Niveli i dytë: Smoothie.

Niveli i tretë: Pure.

Niveli i katërt: Përmbajtje më e madhe.

  • Gotë me kapacitet 1 litër.
  • Fuqia 700W.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

Rregjistrohu për Newsletter

Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale