Blender Dore Russell Hobbs

Produkt i ri

3 690 Lekë

https://youtu.be/I8cSWlb4ypE

Më shumë detaje

shpërndaje

Fuqia200 Watt
Nivelet e Shpejtësisë2 Nivele
Lloji i TeheveÇeliku
Blender dore për supë të shijshme dhe kremoze në pak minuta.
  • 2 nivele shpejtësie.
  • Shkop plastik që çmontohet me tehe çeliku.
  • Dizajn tërheqës i bardhë me detaje jeshile.
  • Fuqia 200W.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

Rregjistrohu për Newsletter

Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale