Blender Dore Russell Hobbs 18976-56 RH

Produkt i ri

4 890 Lekë

shpërndaje

Fuqia400 Watt
Nivelet e Shpejtësisë2 Nivele
Lloji i TeheveÇeliku
Kapaciteti0.5 L

Përgatisni supë kremoze, salcë apo pure të ndryshme me blenderin e dorës Russell Hobbs 18976-56 Rh.

  • 2 nivele shpejtësie.
  • Kapaciteti i gotës 0.5l.
  • Shumë praktik në përdorim.
  • Pastrohet edhe në lavastovilje.
  • Fuqia 400 W.
  • Shkop prej çeliku që nuk ndryshket dhe tehe me të njëjtin material.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

Rregjistrohu për Newsletter

Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale