Blender Dore Russell Hobbs 18986-56/RH Desire 3In1

Produkt i ri

6 790 Lekë

https://youtu.be/jC7-rWPa3NM

Më shumë detaje

shpërndaje

Fuqia400 Watt
Nivelet e Shpejtësisë2 Nivele
Kapaciteti0.5 L
Garancia2 Vjet

Blender Dore 3në1 Russell Hobbs 18986-56

  • Blender, grirëse perimesh dhe rrahëse vezësh.
  • 2 nivele shpejtesie.
  • Kapaciteti i gotës plastike 0.5l.
  • Kapaciteti i tasit grirës 0.5l.
  • Tel për të rrahur vezët ose kremin.
  • Ideal për përgatitjen e salcave pureve etj.
  • Shumë praktik në përdorim dhe për t'u pastruar.
  • Fuqia 400W.
  • Garancia 2 vjet.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

Rregjistrohu për Newsletter

Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale