Blender Russell Hobbs RH Desire18996-56

Produkt i ri

8 490 Lekë

https://youtu.be/ZdOtTvdS7VY

Më shumë detaje

shpërndaje

Fuqia600-750 Watt
BazamentiI rrumbullakët
Nivelet e Shpejtësisë2 Nivele
Lloji i TeheveÇeliku
Kapaciteti1.5 L

Bëni supa dhe salca të ndryshme shpejt dhe lehtë me blenderin Russell Hobbs RH Desire 18996-56.

  • Dizajn tërheqës i kuq me detaje të zeza.
  • Fuqia 600-750 W.
  • Kapaciteti 1.5 l.
  • Tehe çeliku që nuk ndryshken, me skaje të dhëmbëzuara për të grirë imët me lehtësi.
  • 2 nivele shpejtësie dhe funksion pulsimi.
  • Mini-kapak për të shtuar përberës gjatë proçesit.
  • Çelës sigurie.
  • Vend për të sistemuar kordonin.
  • Bazamet i qëndrueshëm që nuk rrëshket.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

Rregjistrohu për Newsletter

Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale